Kopen 0AFH0001S met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | - |
|---|---|
| Klemtype: | Wire Leads |
| Serie: | AFH |
| Andere namen: | AFH0001S |
| oriëntering: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Panel Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0AFH0001S |
| Type zekeringhouder: | Holder |
| Fuse Type: | Blade |
| Fuse Size: | 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | ATC, ATO |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Holder 20A 1 Circuit Blade Panel Mount |
| Beschrijving: | FUSE HOLDER BLADE 20A PANEL MNT |
| Huidige score: | 20A |
| Contact Material: | - |
| Contact Finish: | - |
| Email: | [email protected] |