Kopen 0BLS.200T met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 0.406" Dia x 1.375" L (10.31mm x 34.93mm) |
| Serie: | BLS |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Andere namen: | BLS.200 BLS.200T |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0BLS.200T |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 200MA 600VAC 5AG |
| DC Cold Resistance: | 36 Ohm |
| Huidige score: | 200mA |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 10kA |
| goedkeuringen: | CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |