0BLS.200T
0BLS.200T
Onderdeel nummer:
0BLS.200T
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE CARTRIDGE 200MA 600VAC 5AG
Data papier:
0BLS.200T.pdf
Invoering
Kopen 0BLS.200T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:-
Nominale spanning - AC:600V
Size / Dimension:0.406" Dia x 1.375" L (10.31mm x 34.93mm)
Serie:BLS
Reactietijd:Fast
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:5AG, 10mm x 38.1mm
Andere namen:BLS.200
BLS.200T
Temperatuur:-
montage Type:Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0BLS.200T
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:-
Beschrijving:FUSE CARTRIDGE 200MA 600VAC 5AG
DC Cold Resistance:36 Ohm
Huidige score:200mA