Kopen 0CBO030.V met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 32V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.812" Dia x 1.625" L (20.62mm x 41.28mm) |
| Serie: | POWR-GARD® CBO |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andere namen: | 0CBO030V CBO030.V CBO030V |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0CBO030.V |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 30A 32VDC CYLINDR |
| Huidige score: | 30A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 10kA |
| goedkeuringen: | - |
| toepassingen: | Lift Trucks |
| Email: | [email protected] |