Kopen 0LET0AYCX met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 600V |
|---|---|
| Klemtype: | Crimp, Screw Terminal |
| Serie: | LET |
| Andere namen: | LET0AYCX LETAYC |
| oriëntering: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Free Hanging In Line |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0LET0AYCX |
| Type zekeringhouder: | Holder |
| Fuse Type: | - |
| Fuse Size: | - |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Holder 30A 600V 1 Circuit Free Hanging In Line |
| Beschrijving: | FUSE HOLDER 600V 30A IN LINE |
| Huidige score: | 30A |
| Contact Material: | Copper |
| Contact Finish: | - |
| Email: | [email protected] |