Kopen 0LMF002.V met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 300V |
| Size / Dimension: | 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm) |
| Serie: | POWR-GARD® LMF |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | In-Line |
| Andere namen: | LMF002 LMF002.V LMF2 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Wire Lead |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0LMF002.V |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 2A 300VAC IN LINE |
| Huidige score: | 2A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 10kA |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |