Kopen 0TLO030.Z met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 125V |
| Size / Dimension: | - |
| Serie: | POWR-GARD® TLO |
| Reactietijd: | Medium |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Edison Plug |
| Andere namen: | TLO030 TLO030.Z TLO30 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0TLO030.Z |
| Fuse Type: | Edison Plug |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE EDISON PLUG 30A 125VAC |
| Huidige score: | 30A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | - |
| goedkeuringen: | UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |