0TLS025.TXLB
Onderdeel nummer:
0TLS025.TXLB
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE CRTRDGE 25A 170VDC CYLINDR
Data papier:
0TLS025.TXLB.pdf
Invoering
Kopen 0TLS025.TXLB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:170V
Nominale spanning - AC:-
Size / Dimension:0.563" Dia x 1.580" L (14.30mm x 40.13mm)
Serie:POWR-GARD® TLS
Reactietijd:Fast
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Andere namen:TLS025.TXLB
TLS025LB
TLS25LB
Temperatuur:-
montage Type:Bolt Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0TLS025.TXLB
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:-
Beschrijving:FUSE CRTRDGE 25A 170VDC CYLINDR
Huidige score:25A