Kopen 0ZCE0050FF2E met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 6V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 100ms |
| Dikte (Max): | 0.049" (1.25mm) |
| Size / Dimension: | 0.083" L x 0.053" W (2.10mm x 1.35mm) |
| Serie: | 0ZCE |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 850 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 150 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric), Concave |
| Andere namen: | 0ZCE0050FF 507-1519-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0ZCE0050FF2E |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric), Concave |
| Beschrijving: | PTC RESTTBLE 0.50A 6V CHIP 0805 |
| Current - Trip (It): | 1A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 500mA |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |