Kopen 0ZCH0075AF2E met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 24V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 100ms |
| Dikte (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Size / Dimension: | 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) |
| Serie: | 0ZCH |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 400 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 130 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1210 (3225 Metric), Concave |
| Andere namen: | 507-1788-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0ZCH0075AF2E |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 24V Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave |
| Beschrijving: | PTC RESTTBLE 0.75A 24V CHIP 1210 |
| Current - Trip (It): | 1.5A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 750mA |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |