Kopen 0ZCJ0050FF2G met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 8V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 100ms |
| Dikte (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Size / Dimension: | 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) |
| Serie: | 0ZCJ |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 700 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 150 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric), Concave |
| Andere namen: | 507-1802-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0ZCJ0050FF2G |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 8V Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave |
| Beschrijving: | PTC RESTTBLE 0.50A 8V CHIP 1206 |
| Current - Trip (It): | 1A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 500mA |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |