Kopen 100RX304R7M8X11.5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 100V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | RX30 |
| Ripple Current: | 42mA |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 100RX304R7M8X115 1189-1010 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 130°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 100RX304R7M8X11.5 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 130°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedantie: | 1.3 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 4.7µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL |
| Capaciteit: | 4.7µF |