Kopen 101-10KX met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±0.01% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±10ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.252" Dia x 0.500" L (6.40mm x 12.70mm) |
| Serie: | 100/SM/PC |
| Weerstand (Ohm): | 10k |
| Vermogen (Watt): | 0.25W, 1/4W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 101-10KX8 696-1550 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 145°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 101-10KX |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 10k Ohm ±0.01% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Wirewound |
| Beschrijving: | RES 10K OHM 1/4W 0.01% AXIAL |
| Samenstelling: | Wirewound |
| Email: | [email protected] |