10SKV470M8X10.5
10SKV470M8X10.5
Onderdeel nummer:
10SKV470M8X10.5
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Data papier:
1.10SKV470M8X10.5.pdf2.10SKV470M8X10.5.pdf
Invoering
Kopen 10SKV470M8X10.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:SKV
Ripple Current:210mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:10SKV470M8X10.5-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:10SKV470M8X10.5
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.413" (10.50mm)
Uitgebreide beschrijving:470µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Capaciteit:470µF