Kopen 10SVP10M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 10V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SVP |
| Ripple Current - lage frequentie: | 35mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 700mA @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | P16427TR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 10SVP10M |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 10µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 22 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V SMD |
| Capaciteit: | 10µF |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |