10WXA1000MEFCT810X9
10WXA1000MEFCT810X9
Onderdeel nummer:
10WXA1000MEFCT810X9
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
1.10WXA1000MEFCT810X9.pdf2.10WXA1000MEFCT810X9.pdf
Invoering
Kopen 10WXA1000MEFCT810X9 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:WXA
Ripple Current:460mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:10WXA1000MEFCT810X9-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:10WXA1000MEFCT810X9
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.413" (10.50mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:1000µF