10YXG2200MEFC10X28
10YXG2200MEFC10X28
Onderdeel nummer:
10YXG2200MEFC10X28
Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
1.10YXG2200MEFC10X28.pdf2.10YXG2200MEFC10X28.pdf
Invoering
Kopen 10YXG2200MEFC10X28 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:YXG
Ripple Current:1.337A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:10YXG2200MEFC10X28
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:31 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.181" (30.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2200µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:2200µF