10YXH10000MEFC16X40
Onderdeel nummer:
10YXH10000MEFC16X40
Beschrijving:
CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
1.10YXH10000MEFC16X40.pdf2.10YXH10000MEFC16X40.pdf
Invoering
Kopen 10YXH10000MEFC16X40 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:YXH
Ripple Current:4.08A
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:10YXH10000MEFC16X40
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:13 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:10000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:10000µF