10ZLH1800MEFC10X20
10ZLH1800MEFC10X20
Onderdeel nummer:
10ZLH1800MEFC10X20
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
1.10ZLH1800MEFC10X20.pdf2.10ZLH1800MEFC10X20.pdf
Invoering
Kopen 10ZLH1800MEFC10X20 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:ZLH
Ripple Current:1.176A
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:10ZLH1800MEFC10X20-ND
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:10ZLH1800MEFC10X20
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:20 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1800µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:1800µF