1111J2000361FQT
Onderdeel nummer:
1111J2000361FQT
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 360PF 200V C0G/NP0 1111
Data papier:
1111J2000361FQT.pdf
Invoering
Kopen 1111J2000361FQT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±1%
Dikte (Max):0.070" (1.78mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Serie:-
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1111 (2828 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1111J2000361FQT
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:360pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Beschrijving:CAP CER 360PF 200V C0G/NP0 1111
Capaciteit:360pF