Kopen 1120-821K met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.810" Dia (20.57mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | 1120 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | M6277 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 1120-821K |
| Inductie: | 820µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.840" (21.34mm) |
| Frequentie - Test: | 1kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 820µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 590 mOhm Max Radial |
| Beschrijving: | FIXED IND 820UH 1.3A 590 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 590 mOhm Max |
| Huidige score: | 1.3A |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |