1206J0506P80DFT
1206J0506P80DFT
Onderdeel nummer:
1206J0506P80DFT
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 1206
Data papier:
1206J0506P80DFT.pdf
Invoering
Kopen 1206J0506P80DFT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:50V
Tolerantie:±0.5pF
Dikte (Max):0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie:-
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1206 (3216 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1206J0506P80DFT
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:6.8pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Beschrijving:CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 1206
Capaciteit:6.8pF