1206J2001P80BFR
1206J2001P80BFR
Onderdeel nummer:
1206J2001P80BFR
Beschrijving:
CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 1206
Data papier:
1206J2001P80BFR.pdf
Invoering
Kopen 1206J2001P80BFR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±0.1pF
Dikte (Max):0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie:-
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1206 (3216 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1206J2001P80BFR
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:1.8pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Beschrijving:CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 1206
Capaciteit:1.8pF