Kopen 1206L160PR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 6V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 400ms |
| Dikte (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Size / Dimension: | 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, 1206L |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 110 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 25 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Andere namen: | 1206L160 1206L160WRT 1206L160WRT-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 1206L160PR |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Beschrijving: | PTC RESETTABLE 6V 1.6A 1206L SMD |
| Current - Trip (It): | 3.2A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 1.6A |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |