1206Y0500331MDT
Onderdeel nummer:
1206Y0500331MDT
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 330PF 50V X7R 1206
Data papier:
1206Y0500331MDT.pdf
Invoering
Kopen 1206Y0500331MDT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:50V
Tolerantie:±20%
Dikte (Max):0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1206 (3216 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1206Y0500331MDT
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Beschrijving:CAP CER 330PF 50V X7R 1206
Capaciteit:330pF