1206Y2001P50DCT
Onderdeel nummer:
1206Y2001P50DCT
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 1206
Data papier:
1206Y2001P50DCT.pdf
Invoering
Kopen 1206Y2001P50DCT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±0.5pF
Dikte (Max):0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1206 (3216 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1206Y2001P50DCT
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:1.5pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Beschrijving:CAP CER 1206
Capaciteit:1.5pF