1210J2000563KDR
Onderdeel nummer:
1210J2000563KDR
Beschrijving:
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1210
Data papier:
1210J2000563KDR.pdf
Invoering
Kopen 1210J2000563KDR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie:-
ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1210 (3225 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1210J2000563KDR
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.056µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Beschrijving:CAP CER 0.056UF 200V X7R 1210
Capaciteit:0.056µF