1210J5000331FFT
Onderdeel nummer:
1210J5000331FFT
Beschrijving:
CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1210
Data papier:
1210J5000331FFT.pdf
Invoering
Kopen 1210J5000331FFT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:500V
Tolerantie:±1%
Dikte (Max):0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie:-
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1210 (3225 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1210J5000331FFT
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:330pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Beschrijving:CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1210
Capaciteit:330pF