1210Y2000273JDR
Onderdeel nummer:
1210Y2000273JDR
Beschrijving:
CAP CER 0.027UF 200V X7R 1210
Data papier:
1210Y2000273JDR.pdf
Invoering
Kopen 1210Y2000273JDR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:AEC-Q200
Packaging:-
Verpakking / doos:1210 (3225 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1210Y2000273JDR
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.027µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Beschrijving:CAP CER 0.027UF 200V X7R 1210
Capaciteit:0.027µF