1210Y5000331KDT
Onderdeel nummer:
1210Y5000331KDT
Beschrijving:
CAP CER 330PF 500V X7R 1210
Data papier:
1210Y5000331KDT.pdf
Invoering
Kopen 1210Y5000331KDT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:500V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:AEC-Q200
Packaging:-
Verpakking / doos:1210 (3225 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1210Y5000331KDT
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:330pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Beschrijving:CAP CER 330PF 500V X7R 1210
Capaciteit:330pF