12THLEJ100
Onderdeel nummer:
12THLEJ100
Fabrikant:
Bussmann (Eaton)
Beschrijving:
FUSE 12KV 100A 2.5"DIN
Data papier:
12THLEJ100.pdf
Invoering
Kopen 12THLEJ100 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Size / Dimension:2.638" Dia x 11.500" L (67.00mm x 292.00mm)
Serie:*
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cartridge, Non-Standard
montage Type:Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:12THLEJ100
Beschrijving:FUSE 12KV 100A 2.5"DIN