Kopen 1537M met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Molded |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.690" Dia x 1.250" L (17.53mm x 31.75mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | 1537 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 1537MHM |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 1537M |
| Inductie: | 250µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Test: | 1kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 250µH Unshielded Molded Inductor 5A 114 mOhm Axial |
| Beschrijving: | FIXED IND 250UH 5A 114 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 114 mOhm |
| Huidige score: | 5A |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |