Kopen 160YXF12KEFCT810X12.5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 160V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | YXF |
| Ripple Current: | - |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 160YXF12KEFCT810X12.5 |
| Lifetime @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 12µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 12UF 10% 160V RADIAL |
| Capaciteit: | 12µF |