16MXC39000MEFCSN35X35
16MXC39000MEFCSN35X35
Onderdeel nummer:
16MXC39000MEFCSN35X35
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP
Data papier:
1.16MXC39000MEFCSN35X35.pdf2.16MXC39000MEFCSN35X35.pdf
Invoering
Kopen 16MXC39000MEFCSN35X35 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:MXC
Ripple Current:4.81A
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:16MXC39000MEFCSN35X35
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:39000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP
Capaciteit:39000µF