16MXG6800MEFCSN20X25
16MXG6800MEFCSN20X25
Onderdeel nummer:
16MXG6800MEFCSN20X25
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 16V SNAP-IN
Data papier:
1.16MXG6800MEFCSN20X25.pdf2.16MXG6800MEFCSN20X25.pdf
Invoering
Kopen 16MXG6800MEFCSN20X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.787" Dia (20.00mm)
Serie:MXG
Ripple Current:1.8A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:1189-3866
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:16MXG6800MEFCSN20X25
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:6800µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 6800UF 20% 16V SNAP-IN
Capaciteit:6800µF