16PK1000M10X12.5
16PK1000M10X12.5
Onderdeel nummer:
16PK1000M10X12.5
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
1.16PK1000M10X12.5.pdf2.16PK1000M10X12.5.pdf
Invoering
Kopen 16PK1000M10X12.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:PK
Ripple Current:720mA
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:1189-1116
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:16PK1000M10X12.5
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.551" (14.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:1000µF