Kopen 16RX303300L12.5X30 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 16V |
|---|---|
| Tolerantie: | - |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | RX30 |
| Ripple Current: | - |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Temperatuur: | -40°C ~ 130°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 16RX303300L12.5X30 |
| Lifetime @ Temp.: | 4000 Hrs @ 130°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 3300µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 3300UF 16V RADIAL |
| Capaciteit: | 3300µF |