16SEPC100MW
16SEPC100MW
Onderdeel nummer:
16SEPC100MW
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Data papier:
16SEPC100MW.pdf
Invoering
Kopen 16SEPC100MW met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:OS-CON™, SEPC
Ripple Current - lage frequentie:234mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:4.68A @ 100kHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:P16292
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:16SEPC100MW
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.354" (9.00mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):10 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Capaciteit:100µF