16SVPC68MV
16SVPC68MV
Onderdeel nummer:
16SVPC68MV
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
Invoering
Kopen 16SVPC68MV met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:OS-CON™, SVPC
Ripple Current - lage frequentie:122mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:2.44A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:P16475TR
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:16SVPC68MV
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.236" (6.00mm)
Uitgebreide beschrijving:68µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):25 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
Capaciteit:68µF