16SVPS100M
16SVPS100M
Onderdeel nummer:
16SVPS100M
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Data papier:
1.16SVPS100M.pdf2.16SVPS100M.pdf3.16SVPS100M.pdf
Invoering
Kopen 16SVPS100M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:OS-CON™, SVPS
Ripple Current - lage frequentie:133.5mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:2.67A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:P19140TR
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:16SVPS100M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.315" (8.00mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):35 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Capaciteit:100µF