Kopen 16USG33000MEFCSN35X30 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 16V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | USG |
| Ripple Current: | 5.49A @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In |
| Andere namen: | 1189-3871 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 16USG33000MEFCSN35X30 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 33000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP-IN |
| Capaciteit: | 33000µF |