16YXF6800MEFC18X35.5
16YXF6800MEFC18X35.5
Onderdeel nummer:
16YXF6800MEFC18X35.5
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
1.16YXF6800MEFC18X35.5.pdf2.16YXF6800MEFC18X35.5.pdf
Invoering
Kopen 16YXF6800MEFC18X35.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:YXF
Ripple Current:1.8A
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:16YXF6800MEFC18X35.5
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:25 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.476" (37.50mm)
Uitgebreide beschrijving:6800µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:6800µF