Kopen 16YXH1500MEFCGC16X16 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 16V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | YXH |
| Ripple Current: | 1.2A |
| Polarisatie: | - |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 16YXH1500MEFCGC16X16 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedantie: | 42 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 1500µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL |
| Capaciteit: | 1500µF |