16ZLK680MT78X20
Onderdeel nummer:
16ZLK680MT78X20
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
1.16ZLK680MT78X20.pdf2.16ZLK680MT78X20.pdf
Invoering
Kopen 16ZLK680MT78X20 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:ZLK
Ripple Current:714mA
Polarisatie:-
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:16ZLK680MT78X20
Lifetime @ Temp.:4000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:41 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:680µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:680µF