Kopen 170M3073 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 700V |
| Size / Dimension: | 1.969" L x 1.772" W x 2.283" H (50.00mm x 45.00mm x 58.00mm) |
| Serie: | - |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Rectangular, Blade |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 48500 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 170M3073 |
| Fuse Type: | Square |
| Kenmerken: | Indicating |
| Beschrijving: | FUSE SQ 630A 700VAC RECTANGULAR |
| Huidige score: | 630A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UR |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |