Kopen 1808J2000823MDR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Dikte (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | X7R |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serie: | - |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Packaging: | - |
| Verpakking / doos: | 1808 (4520 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 1808J2000823MDR |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.082µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 0.082UF 200V X7R 1808 |
| Capaciteit: | 0.082µF |