180MXG3300MEFCSN35X60
180MXG3300MEFCSN35X60
Onderdeel nummer:
180MXG3300MEFCSN35X60
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 180V SNAP
Data papier:
1.180MXG3300MEFCSN35X60.pdf2.180MXG3300MEFCSN35X60.pdf
Invoering
Kopen 180MXG3300MEFCSN35X60 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:180V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:MXG
Ripple Current:3.44A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:1189-3372
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:180MXG3300MEFCSN35X60
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.441" (62.00mm)
Uitgebreide beschrijving:3300µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 3300UF 20% 180V SNAP
Capaciteit:3300µF