1812Y2000474KDR
Onderdeel nummer:
1812Y2000474KDR
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 0.47UF 200V X7R 1812
Data papier:
1812Y2000474KDR.pdf
Invoering
Kopen 1812Y2000474KDR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R (2R1)
Size / Dimension:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1812 (4532 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1812Y2000474KDR
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Soft Termination
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.47µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Beschrijving:CAP CER 0.47UF 200V X7R 1812
Capaciteit:0.47µF