Kopen 1A3400-09-R met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | - |
|---|---|
| Klemtype: | PC Pin |
| Serie: | 1AXXXX |
| Andere namen: | 1A3400-09-R-ND 283-4406 |
| oriëntering: | Horizontal |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | PCB |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 1A3400-09-R |
| Type zekeringhouder: | Clip |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Fuse Size: | 13/32" Dia (10.3mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | 13/32" Dia |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Clip 20A 1 Circuit Cartridge PCB |
| Beschrijving: | FUSE CLIP CARTRIDGE 20A PCB |
| Huidige score: | 20A |
| Contact Material: | Spring Bronze |
| Contact Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |