Kopen 1N4747 G met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 20V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.2V @ 200mA |
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | DO-204AL (DO-41) |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Temperatuur: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 1N4747 G |
| Impedantie (Max) (ZZT): | 22 Ohm |
| Uitgebreide beschrijving: | Zener Diode 1W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41) |
| Beschrijving: | DIODE ZENER 20V 1W DO204AL |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 5µA @ 15.2V |
| Email: | [email protected] |