1N5941AP/TR8
1N5941AP/TR8
Onderdeel nummer:
1N5941AP/TR8
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
DIODE ZENER 47V 1.5W DO204AL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
12131 Pieces
Data papier:
1N5941AP/TR8.pdf
Invoering
Kopen 1N5941AP/TR8 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Zener (Nom) (Vz):47V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:1.2V @ 200mA
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:DO-204AL (DO-41)
Serie:-
Vermogen - Max:1.5W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatuur:-65°C ~ 150°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1N5941AP/TR8
Impedantie (Max) (ZZT):67 Ohm
Uitgebreide beschrijving:Zener Diode 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Beschrijving:DIODE ZENER 47V 1.5W DO204AL
Current - Reverse Lekkage @ Vr:1µA @ 35.8V